U-Track Vrijdagavond Indoor


Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:1  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 21
Jeroen Brus Atverni
93
J-JunA
2. 76
Olaf van den Bergh Prins Hendrik
94
J-JunB
3. 151
Giorgio Gravenbeek Atverni
87
H-Sen
4. 71
Marvin Douma Horror
93
J-JunA
5. 55
Wouter Brus Atverni
91
H-Sen
6. 107
Jefferson Delfina U-track
87
H-Sen

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:2  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 98
Antoine de Vries Almere 81
93
J-JunA
2. 155
Almo Daved AAC
92
J-JunA
3. 32
Daniel Godefrooij Atverni
87
H-Sen
4. 78
Pim Jehee Gouda
88
H-Sen
5. 110
Jeroen Witteveen Phoenix
89
H-Sen
6. 92
Rogier Ummels Atverni
81
H-Sen

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:3  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 37
Robbin de Gee VAV
87
H-Sen
2. 52
Martijn Aerts Altis
81
H-Sen
3. 47
Jan Ormel Phoenix
86
H-Sen
4. 156
Anthony Rasmijn AAC
91
H-Sen
5. 82
Lennart Teunissen Altis
81
H-Sen
6. 40
Jonas Geise Oss 78
93
J-JunA

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:4  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 118
Arend-Jan Spierenburg Cialfo
95
J-JunB
2. 75
Benjamin Leune Pallas 67
94
J-JunB
3. 102
Dennis de Groot Altis
83
H-Sen
4. 72
Jeske van Ham Prins Hendrik
89
D-Sen
5. 53
Vincent Roke Statina
80
H-Sen
6. 148
Angelo Vrede U-track
85
H-Sen

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:5  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 101
Laura Molenaar Gouda
86
D-Sen
2. 94
Joni van Loon Cialfo
88
H-Sen
3. 51
Rody de Wolff AV Heerenveen
97
J-JunC
4. 130
Bas Land Pijnenburg
93
J-JunA
5. 154
Tim Knaapen Atverni
83
H-Sen
6. 77
Peter-Paul Harks Phoenix
84
H-Sen

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:6  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 12
Josephine Gull Altis
89
D-Sen
2. 39
Gabrielle Geise Oss 78
95
M-JunB
3. 105
Luc Reij Phoenix
97
J-JunC
4. 22
Tiziano Bugani ITA
70
H-Mas40
5. 91
Gejanne Lussenburg Isala 96
89
D-Sen
6. 115
Deborah van Roon Rotterdam Atlet
90
D-Sen

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:7  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 36
Jessy van Ee Altis
97
M-JunC
2. 106
Leonie van Vliet AAV 36
93
M-JunA
3. 60
Stan Lettink Triathlon
95
J-JunB
4. 9
Anneloes de Roo Isala 96
95
M-JunB
5. 73
Maaike Eken Phanos
89
D-Sen
6. 43
GabriŽlla van der Wijck Edam
97
M-JunC

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:8  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 152
Anneke van Maanen VAV
91
D-Sen
2. 28
Fabrizio Mastracchi Manes AV 23
58
H-Mas50
3. 38
Willemijn Laar Cialfo
93
M-JunA
4. 145
Jos Warmerdam U-track
65
H-Mas45
5. 10
Jeroen Bol Triathlon
95
J-JunB
6. 7
Sarah Jebose AAC
96
M-JunC

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:9  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 113
Maaike Schoute Lycurgus
97
M-JunC
2. 49
Hanneke Oosterwegel Daventria 1906
96
M-JunC
3. 69
Neeltje van Hulten Phoenix
76
D-Sen
4. 112
Manouk Sprang U-track
90
D-Sen
5. 80
Fleur Tysma PAC
95
M-JunB
6. 87
Lisa Rodenburg Altis
94
M-JunB

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:10  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 42
Eva Nagelkerke Atletiek Maastr
99
M-JunD1
2. 103
Linda Hansen Atverni
94
M-JunB
3. 153
Gitta Dirksen Suomi
98
M-JunD2
4. 59
Angelina Hammond Phanos
66
D-Mas40
5. 86
Johan Ouwehand Edam
97
J-JunC
6. 120
Jessie Tijbout Isala 96
97
M-JunC

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:11  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 90
Pauline Lussenburg Isala 96
95
M-JunB
2. 14
Brian Versluis Atverni
99
J-JunD1
3. 121
Danique van Kouterik U-track
90
D-Sen
4. 85
Naseya Weinchard AV 23
99
M-JunD1
5. 95
Pelle Gelderblom AV 56
98
J-JunD2
6. 41
Joyce Erp Oss 78
89
D-Sen

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:12  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1. 54
Annamarth Hoogland Daventria 1906
98
M-JunD2
2. 97
Daan van Liere AV 56
99
J-JunD1
3. 48
Emma Oosterwegel Daventria 1906
98
M-JunD2
4. 1
Tjeerdtje van Gastel Triathlon
99
M-JunD1
5. 26
Nida Huijben Atverni
99
M-JunD1
6. 44
Merel Sinnige SAV
99
M-JunD1

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:13  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1.

2. 100
Jarno de Groot Flevo Delta
99
J-JunD1
3. 6
Rick Hollestelle Triathlon
99
J-JunD1
4. 96
Lars Dirkzwager AV 56
98
J-JunD2
5. 25
Juras Huijben Atverni
99
J-JunD1
6. 74
Marlou Klaver Nijmegen
68
D-Mas40

Onderdeel       : 60m             Categorie       : 60mA     
Tijdstip        : 20:10 / 07-01-11  - Serie:14  

Baan No. Atleet Vereniging GJ cat.
1.

2. 18
Mark Stammes Pijnenburg
96
J-JunC
3. 19
Ida Raadgever Triathlon
99
M-JunD1
4. 109
Mick van Eeuwijk U-track
90
H-Sen
5. 20
Milan Coppens U-track
99
J-JunD1
6. 3
Joost Koet Leiden Atletiek
97
J-JunC

Pagina gemaakt op 08-01-2011 met ATDOR software (www.atdor.com)